A- A A+

Film promocyjny 2018

 

F

i

l

m

 

p

r

o

m

o

c

y

j

n

yBEZPŁATNY DOSTĘP DO DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO DLA RODZICÓW I UCZNIÓW!!!!
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Liceum ogólnokształcące o profilu proobronnym
Technikum organizacji reklamy
Technikum hotelarskie
Technikum hotelarskie
Technikum gastronomiczne
Technikum gastronomiczne
Liceum ogólnokształcące ratownictwo medyczne i promocja zdrowia
Technikum informatyczne
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Technikum logistyczne
Drukuj

"POWIATOWE JASEŁKA W ZESPOLE SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH IM. KOMBATANTÓW ZIEMI LUBAŃSKIEJ W LUBANIU"

Opublikowano w Aktualności

G A L E R I A
JASEŁKA POWIATOWE JASEŁKA POWIATOWE
     We wtorkowe popołudnie 22 grudnia 2015 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu w ciepłej i świątecznej atmosferze odbyły się powiatowe jasełka. W uroczystości wzięło udział wielu zacnych gości, m.in. Dolnośląska Kurator Oświaty Beata Pawłowicz, Przewodnicząca Rady Powiatu Lubańskiego Teresa Dudkiewicz – Kozań,  Starosta Lubański Walery Czarnecki, Burmistrz Miasta Lubań Arkadiusz Słowiński, Komendanci Służb Mundurowych, przedstawiciele rady powiatu lubańskiego, rady miasta Lubań, gmin powiatu lubańskiego, dyrektorzy szkół i przedstawiciele lokalnych instytucji.      Tegoroczne jasełka przygotowane przez nauczycieli: panią Annę Prejbisz i pana Piotra Kozaczuka miały piękną  muzyczną oprawę. Do życia został powołany chór uczniowski, który mistrzowsko wykonał najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki. Talenty wokalne ujawnili nie tylko uczniowie, ale również nauczyciele, którzy wspólnie zaśpiewali kolędę „Przybieżeli do Betlejem”. Obecni na sali mogli przyłączyć się do kolędowania. Prowadzący spotkanie uczniowie: Marta Puzio i Krzysztof Nowak opowiedzieli o świątecznych tradycjach i zwyczajach. Niezwykle wzruszający okazał się rodzinny występ Dominiki Kurędy, uczennicy trzeciej klasy technikum reklamy, która zaśpiewała w duecie z mamą. Rzadko się zdarza, by podczas uroczystości szkolnej na scenie wspólnie wystąpili uczniowie, nauczyciele i rodzice, a tym razem tak właśnie było. Artyści otrzymali zasłużone gromkie brawa od publiczności. Atmosfera spotkania była cudowna, podniosła i uroczysta, a jednocześnie bardzo ciepła i wzruszająca. Część artystyczną zakończyła miła niespodzianka - uczniowie z klas technikum gastronomicznego wręczyli wszystkim zgromadzonym słodki podarunek w postaci samodzielnie upieczonych pierników i wspólnie z Panią Anną Matogą nauczycielem przedmiotów gastronomicznych zaśpiewali piękną kolędę.
     Podczas uroczystości głos zabrali zaproszeni goście: pani kurator Beata Pawłowicz oraz pan starosta Walery Czarnecki. Podziękowali uczniom i nauczycielom za muzyczny występ,  za wzruszenia i niezapomniane chwile oraz życzyli wszystkim spokojnych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia. Głos zabrała również pani dyrektor Lidia Błażków, która podziękowała wszystkim: gościom za przybycie i współpracę, uczniom za wspaniały występ, a nauczycielom i pracownikom za całoroczną pracę, profesjonalizm i serce jakie wkładają w swoją pracę z uczniami, tworząc przy tym wspaniałą atmosferę w szkole.
 Na zakończenie pani Dyrektor zaprosiła wszystkich na świąteczny poczęstunek przygotowany przez uczniów klas technikum gastronomicznego pod czujnym okiem pani Marty Hnatejko i pani Anny Matogi.
    I w tym świątecznym nastroju wszyscy udali się do domów, aby oczekiwać na Boże Narodzenie i witać Nowy 2016 Rok.

We wtorkowe popołudnie 22 grudnia 2015 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu w ciepłej i świątecznej atmosferze odbyły się powiatowe jasełka. W uroczystości wzięło udział wielu zacnych gości, m.in. Dolnośląska Kurator Oświaty Beata Pawłowicz, Przewodnicząca Rady Powiatu Lubańskiego Teresa Dudkiewicz – Kozań,  Starosta Lubański Walery Czarnecki, Burmistrz Miasta Lubań Arkadiusz Słowiński, Komendanci Służb Mundurowych, przedstawiciele rady powiatu lubańskiego, rady miasta Lubań, gmin powiatu lubańskiego, dyrektorzy szkół i przedstawiciele lokalnych instytucji.

            Tegoroczne jasełka przygotowane przez nauczycieli: panią Annę Prejbisz i pana Piotra Kozaczuka miały piękną  muzyczną oprawę. Do życia został powołany chór uczniowski, który mistrzowsko wykonał najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki. Talenty wokalne ujawnili nie tylko uczniowie, ale również nauczyciele, którzy wspólnie zaśpiewali kolędę „Przybieżeli do Betlejem”. Obecni na sali mogli przyłączyć się do kolędowania. Prowadzący spotkanie uczniowie: Marta Puzio i Krzysztof Nowak opowiedzieli o świątecznych tradycjach                               i zwyczajach. Niezwykle wzruszający okazał się rodzinny występ Dominiki Kurędy, uczennicy trzeciej klasy technikum reklamy, która zaśpiewała w duecie z mamą. Rzadko się zdarza, by podczas uroczystości szkolnej na scenie wspólnie wystąpili uczniowie, nauczyciele i rodzice,     a tym razem tak właśnie było. Artyści otrzymali zasłużone gromkie brawa od publiczności. Atmosfera spotkania była cudowna, podniosła i uroczysta, a jednocześnie bardzo ciepła                          i wzruszająca. Część artystyczną zakończyła miła niespodzianka - uczniowie z klas technikum gastronomicznego wręczyli wszystkim zgromadzonym słodki podarunek w postaci samodzielnie upieczonych pierników i wspólnie z Panią Anną Matogą nauczycielem przedmiotów gastronomicznych zaśpiewali piękną kolędę.

            Podczas uroczystości głos zabrali zaproszeni goście: pani kurator Beata Pawłowicz oraz pan starosta Walery Czarnecki. Podziękowali uczniom i nauczycielom za muzyczny występ,  za wzruszenia i niezapomniane chwile oraz życzyli wszystkim spokojnych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia. Głos zabrała również pani dyrektor Lidia Błażków, która podziękowała wszystkim: gościom za przybycie i współpracę, uczniom za wspaniały występ, a nauczycielom i pracownikom za całoroczną pracę, profesjonalizm i serce jakie wkładają w swoją pracę                        z uczniami, tworząc przy tym wspaniałą atmosferę w szkole.

 Na zakończenie pani Dyrektor zaprosiła wszystkich na świąteczny poczęstunek przygotowany przez uczniów klas technikum gastronomicznego pod czujnym okiem pani Marty Hnatejko i pani Anny Matogi.

            I w tym świątecznym nastroju wszyscy udali się do domów, aby oczekiwać na Boże Narodzenie i witać Nowy 2016 Rok.