A- A A+

Film promocyjny

 

 

F

i

l

m

 

p

r

o

m

o

c

y

j

n

y

Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Liceum ogólnokształcące o profilu proobronnym z elementami ratownictwa medycznego
Technikum organizacji reklamy
Technikum hotelarskie
Technikum hotelarskie
Technikum gastronomiczne
Technikum gastronomiczne
Liceum ogólnokształcące ratownictwo medyczne i promocja zdrowia
Technikum informatyczne
Branżowa Szkoła I stopnia
Technikum logistyczne
Drukuj

Spotkanie zawodoznawcze z przedstawicielami Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort w Świeradowie-Zdroju

Opublikowano w Aktualności

 

G A L E R I A
Spotkanie zawodoznawcze z przedstawicielami Cottonina Hotel Spotkanie zawodoznawcze z przedstawicielami Cottonina Hotel
    13 maja 2022 roku gościliśmy w naszej szkole przedstawicieli Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort w Świeradowie-Zdroju: Igę Bartczak – dyrektor generalną oraz Justynę Supel – specjalistę ds. rozliczeń. Podczas spotkania, w którym uczestniczyli uczniowie technikum hotelarskiego i gastronomicznego oraz nauczyciele przedmiotów zawodowych, zostały omówione zasady pracy w branży hotelarskiej, ze szczególnym uwzględnieniem wymagań obowiązujących pracowników wszystkich działów hotelowych. Młodzież z dużym zainteresowaniem wysłuchała ważnych wskazówek dotyczących planowania przyszłości zawodowej oraz informacji m.in. z zakresu organizacji pracy poszczególnych działów hotelu, rekrutowania i standardów pracy w branży hotelarsko-gastronomicznej.