A- A A+

Film promocyjny

 

 

F

i

l

m

 

p

r

o

m

o

c

y

j

n

y

Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Liceum ogólnokształcące o profilu proobronnym z elementami ratownictwa medycznego
Technikum organizacji reklamy
Technikum hotelarskie
Technikum hotelarskie
Technikum gastronomiczne
Technikum gastronomiczne
Liceum ogólnokształcące ratownictwo medyczne i promocja zdrowia
Technikum informatyczne
Branżowa Szkoła I stopnia
Technikum logistyczne
Drukuj

Wycieczka zawodoznawcza uczniów Technikum w zawodzie technik hotelarstwa do Hotelu Villa Ambasada w Bolesławcu

Opublikowano w Aktualności

G A L E R I A
Wycieczka zawodoznawcza do Hotelu Villa Ambasada Wycieczka zawodoznawcza do Hotelu Villa Ambasada
     Dnia 10 maja 2022 roku uczniowie klas hotelarskich Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu wraz z opiekunami panią Edytą Juncewicz-Trela i Moniką Mela odwiedzili Hotel Villa Ambasada w Bolesławcu.
Hotel jest zlokalizowany w przepięknej XIX- wiecznej kamienicy. W 2000 roku została ona kupiona przez pana Bogdana Nowaka, który urodził się w Bolesławcu, ale przez 20 lat mieszkał we Francji. Budynek został przez niego wyremontowany i dostosowany do potrzeb hotelu.
    Hotel Villa Ambasada jest to hotel butikowy czyli obiekt wysokiego standardu. Swoją ofertę kieruje do osób ceniących sobie kameralny charakter obiektu, spokój oraz intymność. Restaurację Piwnicę Paryską i pokoje przyozdabiają niezwykłe rzeźby bolesławieckiej artystki pani Joanny Bruździńskiej.
    Villa Ambasada organizuje koncerty, wieczory autorskie i wystawy, na które zapraszane są znane postacie. Gośćmi byli m.in. ks. Adam Boniecki, poeta i dramatopisarz Tadeusz Różewicz, malarka i modelka Pablo Picasso – Sylvette David, gitarzysta Marek Długosz, krytyk kulinarny i podróżnik Robert Makłowicz.
    Hotel Villa Ambasada w Bolesławcu zauroczył nas wszystkich, mamy nadzieję, że tam jeszcze powrócimy.