A- A A+

Film promocyjny

 

 

F

i

l

m

 

p

r

o

m

o

c

y

j

n

y

Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Liceum ogólnokształcące o profilu proobronnym z elementami ratownictwa medycznego
Technikum organizacji reklamy
Technikum hotelarskie
Technikum hotelarskie
Technikum gastronomiczne
Technikum gastronomiczne
Liceum ogólnokształcące ratownictwo medyczne i promocja zdrowia
Technikum informatyczne
Branżowa Szkoła I stopnia
Technikum logistyczne
Drukuj

Spotkanie autorskie z NAVALEM

Opublikowano w Aktualności

     Dnia 9 maja 2022 roku uczniowie z klas proobronnych Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu wraz z opiekunem panią Moniką Mela wzięli udział w spotkaniu z byłym żołnierzem Jednostki Wojskowej GROM o pseudonimie NAVAL.
    NERVAL jest autorem książek "Przetrwać Belize”, “Ostatnich gryzą psy”, “Zatoka”, “Camp Pozzi”, „Chłopaki z Marsa”, „Ekstremalny poradnik treningowy”. Prowadził też program „Ekspedycja – odkrywcy drugiej natury” w stacji Discovery Channel Polska oraz autorski program “Strzelnica Navala” w POLSAT Sport.
     Spotkanie było niezwykle ciekawe. Dowiedzieliśmy się m.in. jaką drogę przebył NAVAL od ucznia zasadniczej szkoły zawodowej do wykładowcy na wyższej uczelni. Jego życie może być inspiracją dla Naszych uczniów. Opowiadał o misjach, w których brał udział. I o tym dlaczego zaczął pisać książki. Spotkanie zostało zorganizowane przez Miejską i Powiatową Bibliotekę im. Marii Konopnickiej w Lubaniu w ramach projektu „Biblioteka w wielu odsłonach” .