A- A A+

Film promocyjny

 

 

F

i

l

m

 

p

r

o

m

o

c

y

j

n

y

Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Liceum ogólnokształcące o profilu proobronnym z elementami ratownictwa medycznego
Technikum organizacji reklamy
Technikum hotelarskie
Technikum hotelarskie
Technikum gastronomiczne
Technikum gastronomiczne
Liceum ogólnokształcące ratownictwo medyczne i promocja zdrowia
Technikum informatyczne
Branżowa Szkoła I stopnia
Technikum logistyczne
Drukuj

Laureaci konkursu ,,Z książką mi do twarzy”

Opublikowano w Aktualności

     Miło nam poinformować, że konkurs fotograficzny ,,Z książką mi do twarzy”, zorganizowany przez szkolną bibliotekę, został rozstrzygnięty. W oczekiwaniu na pociąg, nad wodą, w przerwie w czasie motocyklowych wojaży…- właśnie w takich sytuacjach zostali przyłapani miłośnicy książek. Każda okazja jest dobra, by po nie sięgnąć, bo zalety czytania są nieprzecenione. W konkursie popularyzującym czytelnictwo, ale także fotografowanie jako formy spędzania wolnego czasu I miejsce zajęła Natalia Socha z kl. 3 TRp, II miejsce Julia Nowa z kl. 2 TR, a III miejsce Amelia Rusinek i Wiktoria Korziewicz z kl. 2 LW.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zdjęcia, a laureatom serdecznie gratulujemy!