A- A A+

Film promocyjny

 

 

F

i

l

m

 

p

r

o

m

o

c

y

j

n

y

Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Liceum ogólnokształcące o profilu proobronnym z elementami ratownictwa medycznego
Technikum organizacji reklamy
Technikum hotelarskie
Technikum hotelarskie
Technikum gastronomiczne
Technikum gastronomiczne
Liceum ogólnokształcące ratownictwo medyczne i promocja zdrowia
Technikum informatyczne
Branżowa Szkoła I stopnia
Technikum logistyczne
Drukuj

Zakończenie roku klas maturalnych

Opublikowano w Aktualności

Szczęśliwej drogi już czas…

G A L E R I A
Zakończenie roku klas maturalnych Zakończenie roku klas maturalnych
W piątek – 29 kwietnia – w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu żegnaliśmy uczniów klas maturalnych. Szkołę ukończyły cztery  klasy technikum kształcące się w pięciu zawodach: technik informatyk, technik logistyk, technik organizacji reklamy, technik hotelarstwa i technik żywienia i usług gastronomicznych. Na uroczystości zakończenia szkoły gościliśmy wicestarostę powiatu lubańskiego – pana Konrada Rowińskiego, przewodniczącą Rady Rodziców – panią Annę Szklaną oraz Rodziców naszych maturzystów. 

Wszystkim tegorocznym Maturzystom pani dyrektor szkoły Lidia Błażków życzyła odwagi w podejmowaniu decyzji oraz konsekwencji w dążeniu do realizacji  życiowych planów, abyście dostali się na wymarzone studia, a następnie podjęli pracę, która da Wam dużo satysfakcji.

„Dosięgniemy razem wszystkich gwiazd – przed nami cały świat” – to motto dzisiejszej uroczystości niech Wam towarzyszy przez całe dalsze życie.

Połamania piór na egzaminie maturalnym !!!