A- A A+

Film promocyjny

 

 

F

i

l

m

 

p

r

o

m

o

c

y

j

n

y

Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Liceum ogólnokształcące o profilu proobronnym z elementami ratownictwa medycznego
Technikum organizacji reklamy
Technikum hotelarskie
Technikum hotelarskie
Technikum gastronomiczne
Technikum gastronomiczne
Liceum ogólnokształcące ratownictwo medyczne i promocja zdrowia
Technikum informatyczne
Branżowa Szkoła I stopnia
Technikum logistyczne
Drukuj

Porządkowanie tras turystycznych i miejsc cennych przyrodniczych "W zielonym krajobrazie miasta"

Opublikowano w Aktualności

     W dniu 22 kwietnia 2022 roku grupa uczniów z klas I TL, I TR, II LW i II TLg Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu wzięło udział w corocznej akcji porządkowania tras turystycznych i miejsc cennych przyrodniczych pod hasłem "W zielonym krajobrazie miasta". Porządkowaliśmy użytek ekologiczny "Dolina Gozdnicy".  Uczniowie naszej szkoły biorą udział w tej akcji już od wielu lat. Jest ona organizowana w ramach Lubańskiej Wiosny Ekologicznej przez Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej w Lubaniu