A- A A+

Film promocyjny

 

 

F

i

l

m

 

p

r

o

m

o

c

y

j

n

y

Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Liceum ogólnokształcące o profilu proobronnym z elementami ratownictwa medycznego
Technikum organizacji reklamy
Technikum hotelarskie
Technikum hotelarskie
Technikum gastronomiczne
Technikum gastronomiczne
Liceum ogólnokształcące ratownictwo medyczne i promocja zdrowia
Technikum informatyczne
Branżowa Szkoła I stopnia
Technikum logistyczne
Drukuj

NAJLEPSZY UCZEŃ W ZAWODZIE

Opublikowano w Aktualności

     11 kwietnia w Powiatowym Centrum Edukacyjnym w Lubaniu odbył się powiatowy konkurs zawodoznawczy pt.:"Najlepszy uczeń w zawodzie" udział brało trzech uczniów z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Adama Mickiewicza w Lubaniu oraz jeden uczeń z Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu. Spośród czterech uczniów z technikum w zawodzie technik informatyk zaszczytny tytuł Najlepszego Ucznia w Zawodzie zdobył Jakub Muszka uczeń klasy trzeciej z Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu.
Serdecznie Gratulujemy!!!