A- A A+

Film promocyjny

 

 

F

i

l

m

 

p

r

o

m

o

c

y

j

n

y

Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Liceum ogólnokształcące o profilu proobronnym z elementami ratownictwa medycznego
Technikum organizacji reklamy
Technikum hotelarskie
Technikum hotelarskie
Technikum gastronomiczne
Technikum gastronomiczne
Liceum ogólnokształcące ratownictwo medyczne i promocja zdrowia
Technikum informatyczne
Branżowa Szkoła I stopnia
Technikum logistyczne
Drukuj

Wystawa Van Gogh we Wrocławiu

Opublikowano w Aktualności

     Uczniowie technikum reklamy wybrali się na wycieczką do Wrocławia. Naszym głównym celem było odwiedzenie multimedialnej wystawy Van Gogh, która przeniosła nas w niesamowity świat obrazów. Poza wystawą odwiedziliśmy też Uniwersytet Wrocławski, w którym zobaczyliśmy Wieżę Matematyczną, stałe wystawy dot. uniwersytetu oraz zerknęliśmy do Auli Leopoldina. Poszliśmy również do Galerii Neon Side oraz na Most Pokutnic. Wrażenia były pozytywne, pogoda sprzyjająca, humory dopisywały - wycieczkę uważamy za udaną.