A- A A+

Film promocyjny

 

 

F

i

l

m

 

p

r

o

m

o

c

y

j

n

y

Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Liceum ogólnokształcące o profilu proobronnym z elementami ratownictwa medycznego
Technikum organizacji reklamy
Technikum hotelarskie
Technikum hotelarskie
Technikum gastronomiczne
Technikum gastronomiczne
Liceum ogólnokształcące ratownictwo medyczne i promocja zdrowia
Technikum informatyczne
Branżowa Szkoła I stopnia
Technikum logistyczne
Drukuj

Narciarstwo zjazdowe w ZSZiO w Lubaniu

Opublikowano w Aktualności

G A L E R I A
Narciarstwo zjazdowe w ZSZiO w Lubaniu Narciarstwo zjazdowe w ZSZiO w Lubaniu
    W dniu 09.03.2022 odbył się rekreacyjno – szkoleniowy wyjazd narciarski i snowboardowy. Młodzież Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu miała okazję tego dnia nie tylko miło spędzić czas, ale także podnieść swe umiejętności jazdy na nartach zjazdowych lub na snowboardzie. W wyjeździe wzięli udział uczniowie z kilku klas liceum i technikum. Ich opiekunem był nauczyciel języka niemieckiego, przewodnik górski i instruktor narciarski Paweł Łupicki.

     Niebagatelne znaczenie miała cudowna pogoda, która zachęcała do ruchu na świeżym powietrzu i uprawiania tego wspaniałego sportu. Uczniowie trenowali w Szklarskiej Porębie w Ośrodku Sudety Lift sp. z o.o. - Ski Arena Szrenica. Na Szrenicy (wys. 1362 m n.p.m.) znajduje się wiele pięknych tras zjazdowych zarówno dla początkujących jak i wytrawnych narciarzy. To tutaj także znajduje się najdłuższa w Karkonoszach i całych Sudetach trasa zjazdowa o pięknej nazwie – Lolobrygida. Trasa ta liczy prawie 6 km długości.