A- A A+

Film promocyjny 2020

 

 

F

i

l

m

 

p

r

o

m

o

c

y

j

n

y

BEZPŁATNY DOSTĘP DO DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO DLA RODZICÓW I UCZNIÓW!!!!
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Liceum ogólnokształcące o profilu proobronnym z elementami ratownictwa medycznego
Technikum organizacji reklamy
Technikum hotelarskie
Technikum hotelarskie
Technikum gastronomiczne
Technikum gastronomiczne
Liceum ogólnokształcące ratownictwo medyczne i promocja zdrowia
Technikum informatyczne
Branżowa Szkoła I stopnia
Technikum logistyczne
Drukuj

Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych

Opublikowano w Aktualności

Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych ZSZiO im. KLZ w Lubaniu

Drodzy Absolwenci

Czas mija nieubłaganie.

Dzisiaj, tj. 24.04.2020r., kończycie naukę w szkole. Przed Wami egzaminy zewnętrzne (maturalne i potwierdzające kwalifikacje w zawodzie). Z uwagi na obecną epidemię koronawirusa w Polsce i na świecie, organizacja i terminy tych egzaminów musiały ulec zmianie. Wszyscy oczekujemy na bezpieczny czas, aby je przeprowadzić. Natychmiast po otrzymaniu konkretnych informacji na ten temat, powiadomimy Was drogą elektroniczną (za pomocą dziennika elektronicznego i strony internetowej szkoły). W razie pytań i wątpliwości będziecie mogli się kontaktować z wychowawcami i sekretariatem szkoły. W dniach, kiedy zgłosicie się na egzaminy zewnętrzne, będziecie mogli rozliczyć się z biblioteką i załatwić inne sprawy, odebrać dokumenty, a także potwierdzić własnoręcznym podpisem odbiór oryginału świadectwa, które zostało wysłane dzisiaj listem poleconym. Podpisy zostaną zebrane na podstawie kart zwrotnego potwierdzenia odbioru. Fakt ten zostanie odnotowany w dokumentacji szkoły. Kończycie szkołę w szczególnie trudnym dla nas wszystkich czasie, tego nikt z nas nie mógł przewidzieć, dlatego musieliśmy podjąć wiele trudnych decyzji, wbrew temu, czego życzyliśmy Wam i sobie. Jedną z tych decyzji był wybór formy wręczenia świadectw ukończenia szkoły. Zdecydowaliśmy się na wysłanie ich tradycyjną pocztą, listem poleconym. W ten sposób w miarę szybko i bezpiecznie otrzymacie oryginały świadectw. Zrezygnowaliśmy z innych możliwych form, np. elektronicznej, mając świadomość tego, że nie każdy z Was ma możliwość wydrukowania kopii w domu.

Nie wiemy też, kiedy będziemy mogli się uroczyście pożegnać.

Na uroczyste zakończenie nauki w szkole serdecznie Was zapraszamy, a o terminie spotkania powiadomimy niezwłocznie po zniesieniu ograniczeń. Wtedy wręczymy Wam nagrody, dyplomy i certyfikaty szkolenia wojskowego. Będzie to też miła okazja, aby pożegnać się z kolegami i nauczycielami. Zachęcam Was bardzo mocno do tego, aby czas oczekiwania na egzaminy wykorzystać na naukę i powtórki materiału.

Dzisiejszy dzień to szczególny moment dla nas wszystkich, bo żadne rozstanie nie jest łatwe, a w obecnej sytuacji szczególne trudne. Jesteśmy bardzo zatroskani o Was, o Waszą przyszłość, życie czasem zaskakuje i uczy pokory, jest wielkim wyzwaniem, często pokazuje, że trzeba być przygotowanym na wszystko. Pamiętajcie jednak, że potrafi być fascynujące w swojej różnorodności, więc warto pokonywać trudności, aby potem docenić dobre i piękne chwile.

Zapamiętam Was jako wspaniałych, młodych ludzi, pełnych energii z ogromnym poczuciem humoru i kreatywnych. Wykorzystajcie swój potencjał, nie rezygnujcie ze swoich marzeń, zawalczcie o siebie.

Na naszych oczach dorastaliście, kształtowały się Wasze osobowości i poglądy. Dopełniliście historię szkoły swoimi sukcesami, ale też porażkami, rozkwitły przyjaźnie i wspaniałe relacje.

To był czas, kiedy wiele dowiedzieliście się o świecie i o sobie. Niech Wam te doświadczenia pomogą w życiu, z którego będziecie dumni, a swoim Rodzicom i Nauczycielom sprawicie wiele radości.

Dzisiaj zatroskani o Wasze losy chcemy dodać Wam odwagi, wierząc, że spotkacie na swojej drodze dobrych ludzi, którzy będą Was wspierać. Proszę, abyście wybrali właściwą drogę i umieli odróżniać dobro od zła, uszczęśliwiali siebie i potrafili dzielić szczęście ze swoimi bliskimi.

Życzę Wam powodzenia na maturze i egzaminach potwierdzających kwalifikacje w zawodzie.

Do zobaczenia na uroczystym zakończeniu nauki w szkole.

Pozdrawiam serdecznie

Dyrektor szkoły Lidia Błażków

 

Wiadomość z ostatniej chwili!!!

Ministerstwo Edukacji Narodowej ogłosiło termin egzaminów maturalnych na 08.06.2020r., egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie na 22.06 – 09.07.2020r. Szczegółowe informacje n/t sposobu organizacji egzaminów zewnętrznych oraz datę uroczystego zakończenia nauki w szkole, podamy niezwłocznie po otrzymaniu wytycznych z MEN.