A- A A+

Film promocyjny 2019

 

F

i

l

m

 

p

r

o

m

o

c

y

j

n

y

BEZPŁATNY DOSTĘP DO DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO DLA RODZICÓW I UCZNIÓW!!!!
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Liceum ogólnokształcące o profilu proobronnym z elementami ratownictwa medycznego
Technikum organizacji reklamy
Technikum hotelarskie
Technikum hotelarskie
Technikum gastronomiczne
Technikum gastronomiczne
Liceum ogólnokształcące ratownictwo medyczne i promocja zdrowia
Technikum informatyczne
Branżowa Szkoła I stopnia
Technikum logistyczne
Drukuj

Powiatowe rozgrywki w halowej piłce nożnej dziewcząt

Opublikowano w Aktualności

G A L E R I A
Halowa piłka nożna dziewcząt Halowa piłka nożna dziewcząt
    Dnia 06.11.2019r. w Dolnośląskim Zespole Szkół w Biedrzychowicach odbyły się powiatowe rozgrywki w halowej piłce nożnej dziewcząt. Do rozgrywek zgłosiły się trzy zespoły: Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Adama Mickiewicza w Lubaniu, Dolnośląski Zespół Szkół w Biedrzychowicach oraz nasza szkoła – Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej.
     Rozgrywki rozgrywane były w ustawieniu 4+1 ( czterech zawodników oraz bramkarz). Poziom zawodów był wysoki, każda z drużyn wygrała jeden mecz. W ostatecznym podsumowaniu dziewczęta naszej szkoły okazały się najlepsze, zajmując I miejsce, a najlepszym bramkarzem uznano Kasię Burak z klasy 3 liceum wojskowego.