A- A A+

Film promocyjny 2019

 

F

i

l

m

 

p

r

o

m

o

c

y

j

n

y

BEZPŁATNY DOSTĘP DO DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO DLA RODZICÓW I UCZNIÓW!!!!
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Liceum ogólnokształcące o profilu proobronnym z elementami ratownictwa medycznego
Technikum organizacji reklamy
Technikum hotelarskie
Technikum hotelarskie
Technikum gastronomiczne
Technikum gastronomiczne
Liceum ogólnokształcące ratownictwo medyczne i promocja zdrowia
Technikum informatyczne
Branżowa Szkoła I stopnia
Technikum logistyczne
Drukuj

Akcja „ Mundurowa pamięć”

Opublikowano w Aktualności

G A L E R I A
Akcja Mundurowa Pamięć Akcja Mundurowa Pamięć
     31.10.2019 r. w ramach akcji #MundurowaPamięć uczniowie klas Liceum Ogólnokształcącego proobronnego z Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu odwiedzili Cmentarz Komunalny, gdzie zapalili znicze wraz oddaniem honorów przy grobach i Mogile Sybiraków oraz grobach Nieznanego Żołnierza, którzy polegli za wyzwolenie Ziemi Lubańskiej.
    W przededniu akcji uczniowie uczestniczyli w lekcji otwartej w Izbie Pamięci Narodowej w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu pt: " Wystawa Sybiraków - tematyka zesłań w trakcie II Wojny Światowej.