A- A A+

Film promocyjny 2019

 

F

i

l

m

 

p

r

o

m

o

c

y

j

n

y

BEZPŁATNY DOSTĘP DO DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO DLA RODZICÓW I UCZNIÓW!!!!
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Liceum ogólnokształcące o profilu proobronnym z elementami ratownictwa medycznego
Technikum organizacji reklamy
Technikum hotelarskie
Technikum hotelarskie
Technikum gastronomiczne
Technikum gastronomiczne
Liceum ogólnokształcące ratownictwo medyczne i promocja zdrowia
Technikum informatyczne
Branżowa Szkoła I stopnia
Technikum logistyczne
Drukuj

LOGISTYCY Z KZL-U NAJLEPSI NA DOLNYM ŚLĄSKU

Opublikowano w Aktualności

G A L E R I A
Mistrzowie logistyki 2019 Mistrzowie logistyki 2019
    Dnia 7 czerwca 2019 r. odbył się finał VII edycji konkursu „Mistrzowie Logistyki”. Organizatorem Konkursu jest Katedra Zarządzania Strategicznego i Logistyki na Wydziale Ekonomii, Zarządzania i Turystyki Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu a honorowy patronat sprawuje Jego Magnificencja prof. zw. dr Andrzej Kaleta, Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, fundacja Kühne-Stiftung ze Szwajcarii, szwajcarska organizacja założona przez właściciela firmy Kühne und Nagel, Karkonoskie Towarzystwo Naukowego. Celem konkursu jest podniesienie wiedzy, umiejętności i kompetencji uczniów szkół ponadgimnazjalnych w zakresie zarządzania logistycznego.

             Konkurs składał się z dwóch etapów:

  1. I.Studium przypadku. Uczniowie mieli za zdanie zaprojektować łańcuch dostaw w firmie farmaceutycznej oraz rozwiązać problemy zaistniałe w przykładowym przedsiębiorstwie. Prace będą oceniane były przez ekspertów reprezentujących UE oraz środowisko biznesowe.
  2. II.Rozgrywki finałowe przeprowadzone przez pracowników firmy Trans.eu na platformie Trans.edu.

             Do udziału w konkursie „Mistrzowie Logistyki” wytypowane zostały dwa zespoły reprezentujące ZSP im. KZL. Oba świetnie poradziły sobie w etapie pierwszym, zdobywając czołowe dwa pierwsze miejsca ex aequo w kwalifikacjach półfinałowych. Prezentacje przygotowane przez uczniów KZL-u zostały podczas finału nagrodzone dodatkową nagrodą, ponieważ w uznaniu jury zasłużyły na wyróżnienie. Ponadto zespół w składzie: Kamila Braszko, Ewelina Czepiel, Aleksandra Dzikowska i Danuta Kamińska zwyciężył w finale wygrywając tym samym VII- mą edycję konkursu. Należy dodać, że logistycy z KZL-u zdobyli tytuł mistrzowski już drugi rok z rzędu, a dwa lata temu również byli na podium zajmując miejsce trzecie.

Serdeczne gratulacje dla zwycięzców, to naprawdę ogromny sukces z uwagi na prestiż konkursu oraz jego rangę.

Monika Połetek- nauczyciel przedmiotów zawodowych w technikum logistycznym