A- A A+

Film promocyjny 2018

 

F

i

l

m

 

p

r

o

m

o

c

y

j

n

yBEZPŁATNY DOSTĘP DO DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO DLA RODZICÓW I UCZNIÓW!!!!
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Liceum ogólnokształcące o profilu proobronnym
Technikum organizacji reklamy
Technikum hotelarskie
Technikum hotelarskie
Technikum gastronomiczne
Technikum gastronomiczne
Liceum ogólnokształcące ratownictwo medyczne i promocja zdrowia
Technikum informatyczne
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Technikum logistyczne
Drukuj

Ogromny sukces uczniów LO – ratownictwo medyczne i promocja zdrowia !!! w 15. Edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy „Pierwsza Pomoc”

Opublikowano w Aktualności

G A L E R I A
Turniej wiedzy Pierwsza Pomoc Turniej wiedzy Pierwsza Pomoc
    22 maja 2017r. w Nowej Rudzie odbyła się 15. edycja Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy „Pierwsza Pomoc”, którego organizatorem było Stowarzyszenie Komitet Obywatelski Ziemi Kłodzkiej wspólnie z GOPR-em i Polskim Towarzystwem Medycyny Ratunkowej. W Turnieju wzięło udział 51 szkół, w tym 30 placówek ponadgimnazjalnych i 21 gimnazjów.
   W klasyfikacji generalnej uczennice z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu w składzie: Daniela Sterioska (3 LR), Aleksandra Oberda (2 LR) , Oliwia Wojciechowska (2 LR) i Wiktoria Czyruk (1 LR) zajęły drugie miejsce. Laureaci dostali medale, dyplomy, specjalistyczną literaturę oraz profesjonalne apteczki. Główną nagrodą w turnieju dla naszych młodych ratowników jest uczestnictwo w specjalistycznym szkoleniu z zakresu ratownictwa górskiego, które odbędzie się w Górach Sowich w lipcu 2017 roku.
Serdecznie gratulujemy.