A- A A+

Film promocyjny 2018

 

F

i

l

m

 

p

r

o

m

o

c

y

j

n

yBEZPŁATNY DOSTĘP DO DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO DLA RODZICÓW I UCZNIÓW!!!!
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Liceum ogólnokształcące o profilu proobronnym
Technikum organizacji reklamy
Technikum hotelarskie
Technikum hotelarskie
Technikum gastronomiczne
Technikum gastronomiczne
Liceum ogólnokształcące ratownictwo medyczne i promocja zdrowia
Technikum informatyczne
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Technikum logistyczne
Drukuj

Warsztaty kulinarne w Karpaczu

Opublikowano w Aktualności

     Uczennice Technikum w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych – Nikola Kornet i Agata Zjawin uczestniczyły w Karkonoskich Warsztatach Kulinarnych, które odbywały się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Karpaczu od 4 do 6 kwietnia 2017 r.  Podczas warsztatów poznawały tajniki polskiej kuchni innowacyjnej. Potrawy przygotowywane były z wykorzystaniem nowoczesnych technik m.in. sous – vide, czyli gotowania w próżni w niskich temperaturach. Na finałowej gali uczniowie zaprezentowali dania, które przygotowali pod okiem mistrza, Piotra Motały, szefa kuchni Pałacu Staniszów. Organizatorem warsztatów było Zrzeszenie Handlu i Usług w Jeleniej Górze.
     Udział w warsztatach rozbudził jeszcze większą pasję do gotowania oraz chęć stosowania innowacyjnych technologii .Z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję warsztatów.