A- A A+

Film promocyjny 2018

 

F

i

l

m

 

p

r

o

m

o

c

y

j

n

yBEZPŁATNY DOSTĘP DO DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO DLA RODZICÓW I UCZNIÓW!!!!
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Liceum ogólnokształcące o profilu proobronnym
Technikum organizacji reklamy
Technikum hotelarskie
Technikum hotelarskie
Technikum gastronomiczne
Technikum gastronomiczne
Liceum ogólnokształcące ratownictwo medyczne i promocja zdrowia
Technikum informatyczne
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Technikum logistyczne
Drukuj

Drzwi Otwarte w ZSP im. KZL w Lubaniu

Opublikowano w Aktualności

 

G A L E R I A
Dni otwarte 2017 w KZL-u Dni otwarte 2017 w KZL-u
     W dniach 05-06 kwietnia 2017 roku Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu otworzył swoje drzwi dla uczniów gimnazjów z powiatu lubańskiego i okolic. Gimnazjaliści mieli okazję zapoznać się z historią i aktualną ofertą szkoły, odwiedzili przygotowane przez poszczególne klasy stanowiska i skorzystali z poczęstunku serwowanego przez uczniów technikum w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych.

            Zainteresowanie było ogromne, ponieważ w ciągu dwóch dni naszą szkołę odwiedziło prawie 400 uczniów zaproszonych gimnazjów. Wydarzenie zostało udokumentowane w formie zdjęć i filmu (galeria).

Serdecznie zapraszamy na kolejną odsłonę Drzwi Otwartych- Przystanek Ka zet eL

dnia 31 maja 2017 roku o godz. 15:00.

Będzie się działo ;)