A- A A+

Film promocyjny 2018

 

F

i

l

m

 

p

r

o

m

o

c

y

j

n

yBEZPŁATNY DOSTĘP DO DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO DLA RODZICÓW I UCZNIÓW!!!!
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Liceum ogólnokształcące o profilu proobronnym
Technikum organizacji reklamy
Technikum hotelarskie
Technikum hotelarskie
Technikum gastronomiczne
Technikum gastronomiczne
Liceum ogólnokształcące ratownictwo medyczne i promocja zdrowia
Technikum informatyczne
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Technikum logistyczne
Drukuj

ZAWODY

Opublikowano w Aktualności

G A L E R I A
Sukcesy sportowe Sukcesy sportowe
    W ostatnich miesiącach roku szkolnego 2016/2017 nasi uczniowie odnieśli sukcesy na arenach sportowych powiatu, strefy jeleniogórskiej oraz Dolnego Śląska.
    Największym sukcesem było zajęcie III miejsca w finale dolnośląskim w piłce halowej chłopców. Po zdobyciu mistrzostwa powiatu oraz zaciętym finale strefowym w Kamiennej Górze, w którym nasi uczniowie okazali się najlepsi, 8 marca w finale dolnośląskim w Świebodzicach reprezentacja szkolna zajęła III m, nie przegrywając żadnego meczu i uzyskując 3 remisy ze szkołami z Wrocławia (4:4), Złotoryi (0:0) oraz Świebodzic (0:0). Szkołę reprezentowali: Krystian Depka, Kamil Młynarski, Tomasz Niemirski, Tomek Ptaszkowski, Michał Puzio, Łukasz Romańczuk, Oskar Rymer, Oskar Sandecki, Kamil Sitek, Marcin Szpak i Emil Zawada. Opiekunami byli p. Tomasz Sadowski oraz p. Konrad Rutkiewicz.     Kolejnym sukcesem były zawody w tenisie stołowym, w którym po II miejscu w mistrzostwach powiatu i II miejscu w strefie jeleniogórskiej uczniowie: Kamil Szklany, Paweł Koźluk oraz Adrian Kudelski awansowali do finału wojewódzkiego, zajmując VIII miejsce. Opiekunem był p. Tomasz Sadowski.
     W piłce ręcznej, piłce siatkowej i piłce koszykowej po wygranych mistrzostwach powiatu chłopcy w półfinałach strefowych zajęli III miejsca. Tym samym zostali sklasyfikowani na V-VI miejscu w strefie jeleniogórskiej. Opiekunami byli p. Tomasz Sadowski oraz p. Konrad Rutkiewicz.


                                                                                                                         Gratulujemy !